Przewodnik turystyczny i narzędzie remarketingowe w jednej aplikacji działającej w trybie offline.

Jednym z podstawowych celów budowania aplikacji mobilnych jest ich funkcja remarketingowa. Skłonienie klientów cyklicznie korzystających z dóbr i usług do ponownego wybrania właśnie naszej firmy jest fundamentalnym zadaniem aplikacji biznesowych. W wypadku aplikacji turystycznych z przeznaczeniem dla biur podróży oferujemy użytkownikowi końcowemu niezwykle użyteczny produkt, do zainstalowania którego na pewno nie trzeba będzie go namawiać. Jego użyteczność jest wyrażona poprzez przejrzystą funkcjonalność:

Informacja o najważniejszych danych kontaktowych biura podróży
Elektroniczna karta ubezpieczeniowa
Lista hoteli łącznie z miejscem pobytu dostarcza wyczerpujących informacji na temat lokalizacji, rezydentów, zdjęć, czy numerów telefonów
Punkty POI - podręczna wersja przewodnika turystycznego redagowanego przez biuro podróży pod kątem miejsc będących w bliskim sąsiedztwie hotelu
Informator o wycieczkach fakultatywnych
Istotne informacje o kraju, miejscowości i samym hotelu

Aplikacje mobilne dla biuro podróży naszego autorstwa charakteryzują się pełnym trybem offline - użytkownicy nie posiadający pakietów roamingowych za granicą mogą bez obaw korzystać z naszych produktów.
Oprócz powyższej istotnej funkcjonalności istotnej dla użytkownika aplikacja posiada zaszyte możliwości ważne dla samego biura. Są nimi między innymi:
Powiadomienia push
System banerów reklamowych
System kuponów promocyjnych

Masz pytania zadzwoń: 502 276 587 lub napisz biuro@intersid.pl

Chcesz otrzymać szczegółowe informacje o funkcjonalnościach, kosztach, bądź dowiedzieć się jak wygląda proces wdrożenia?