Integrujemy aplikacje mobilne z istniejącymi systemami lojalnościowymi posiadającymi API umożliwiające wymianę informację o użytkownikach i transakcjach.

Posiadając tradycyjny system lojalnościowy mają Państwo możliwość rozszerzyć go o natywne aplikacje mobilne.

Produkt ma zastosowanie w tradycyjnej sprzedaży detalicznej jak i sklepach internetowych, o ile zastany system informatyczny pozwala na swobodne skomunikowanie się z aplikacjami firm trzecich.

CASE: Truszel Stomatologia

Proponowana przez naszą firmę aplikacja stanowi program lojalnościowy, który zamiast opierać się na tradycyjnych kartach stałego klienta bazuje na supernowoczesnej i niezwykle łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej. Każdy z naszych klientów otrzymuje swoją wersję produktu - oznacza to, iż to Twoja marka widnieje w sklepie Google Play i Apple AppStore.

Fundamentem programu lojalnościowego jest możliwość zbierania punktów przez użytkowników. Każdy użytkownik aplikacji otrzymuje swoją unikalną elektroniczną kartę stałego klienta. Aby otrzymać punkty za wizytę wystarczy pokazać obsłudze swój telefon.

Nie wymagamy od użytkownika podawania jakichkolwiek danych po pobraniu aplikacji. Każdy może z niej skorzystać i zapoznać się z jej zawartością. Rejestracja generowanej automatycznie karty klienta jest wymagana dopiero w chwili dokonania pierwszej transakcji w lokalu. Aplikacja będąca elektroniczną kartą stałego klienta oraz mobilnym katalogiem usług świadczonych przez klinikę. System w tym przypadku został wyposażony w zaawansowany mechanizm rozliczeniowy oparty o listę transakcji przychodzących i wychodzących minimalizujący prawdopodobieństwo wystąpienia nadużyć. Oprogramowanie składa się z następujących elementów:

Aplikacja mobilna iOS
 • Natywna aplikacja iOS / Android
 • Oprogramowanie zarządzające aplikacją, klientami, transakcjami
 • Aplikacja POS na system Android rejestrująca transakcje na użytek recepcji
 • Interfejs komunikacyjny w postaci API systemu
 • Autorski system CMS zarządzający treścią i zawartością wszystkich aplikacji.
 • Szczegółowe statystyki, powiadomienia Push, system diagnostyczny


Funkcjonalność aplikacji mobilnej

Ekran startowy aplikacji prezentuje dostępną listę kategorii kuponów - usług dostępnych za uzyskane w programie lojalnościowym punkty. Zawartość ta jest w pełni edytowalna przez właściciela gabinetu i ma on wpływ na wygląd jak i zawartość tej karty. Z tego poziomu widzimy również aktualny stan naszych punktów. Po wybraniu odpowiedniej kategorii prezentujemy użytkownikowi listę konkretnych usług dostępnych za punkty. Każda usługa czy zabieg może być szczegółowo opisana i niezależnie wyceniona przez właściciela gabinetu. Domyślnie prezentujemy wartość usługi wyrażoną w punktach lojalnościowych (istnieje możliwość wyświetlenia cen właściwych). Zmiany kolorystyczne ikon od razu podpowiadają na które usługi wystarczy nam aktualne saldo punktów.

Opcjonalny ekran umożliwia na dowolne wprowadzanie treści dotyczących nowości, ważnych informacji, wydarzeń czy promocji. W powiązaniu z powiadomieniami Push stanowi doskonałe narzędzie remarketingowe.

Opcjonalny moduł umożliwiający rejestrację wizyty w gabinecie. Jest ściśle powiązany z katalogiem usług. Aktualnie harmonogram wizyt ustalany jest niezależnie od posiadanego w gabinecie oprogramowania.
 • Aplikacja korzysta z zewnętrznego źródła danych i została zaprojektowana do pracy tylko w trybie online. Aktualna baza danych pobierana jest każdorazowo poprzez API.
 • Aplikacje zostały wyposażone w mechanizm powiadomień Push umożliwiający wysyłanie notyfikacji o nowościach.
 • Rejestracja wirtualnej karty stałego klienta
 • Naliczanie punktów za każdą transakcję
 • Naliczanie punktów za każde polecenie*
 • Wymiana punktów na usługi z dostępnego katalogu
 • Obsługa programu lojalnościowego
 • Obsługa powiadomień Push*
 • Wyświetlanie aktualności
 • Emisja banerów informacyjno-marketingowych


Aplikacja iOS

Aplikacja mobilna iOS
Ekran główny

Lista kategorii usług stomatologicznych

Aplikacja mobilna iOS
Ekran listy usług

Lista dostępnych usług stomatologicznych wymienialnych na zebrane punkty

Aplikacja mobilna iOS
Ekran kuponu rabatowego

Każdy kupon jest unikalny i generowany na identyfikator klienta

Aplikacja Android

Aplikacja mobilna iOS
Ekran główny

Lista kategorii usług stomatologicznych

Aplikacja mobilna iOS
Ekran listy usług

Lista dostępnych usług stomatologicznych wymienialnych na zebrane punkty

Aplikacja mobilna iOS
Ekran kuponu rabatowego

Każdy kupon jest unikalny i generowany na identyfikator klientaPlany wydawnicze

Najbliższe aktualizacje powinny objąć mechanizmy promocyjne - możliwość prezentacji bannerów reklamowo-informacyjnych na ekranie startowym aplikacji. Istnieje możliwość zainstalowania modułu rezerwacji terminów.

Możliwości techniczne aplikacji

System został stworzony z myślą obsługi kilku tysięcy klientów. System trasakcyjny oraz serwer będzie mógł obsłużyć kilkadziesiąt tysięcy transakcji, co daje mu przewidywaną żywotność bez konieczności jego skalowania na poziomie kilku lat.

Przetestuj nasz produkt

Aplikacja została opublikowana dla naszego klienta w sklepie Google Play oraz App Store. Zapraszamy do jej przetestowania: