Tworzymy natywne aplikacje m-commerce dla handlu i dystrybucji.

Od niemal dekady projektujemy i wdrażamy autorskie systemy e-commerce. Dzisiaj mamy do zaoferowania zupełnie nową jakość na miarę m-commerce - sklepy i hurtownie mobilne przeznaczone dla małych i średnich odbiorców. Dla mniejszych hurtowni niedysponujących systemem klasy ERP proponujemy rozwiązanie łączące prostotę sklepu internetowego z innowacyjną platformą handlu mobilnego, umożliwiającą przeprowadzanie transakcji z kontrahentami w sposób niezwykle sprawny, nieosiągalny przy tradycyjnych rozwiązaniach opartych o technologie internetowe.
Większym hurtowniom i sklepom posiadającym już swoją sprawdzoną infrastrukturę informatyczną proponujemy rozszerzenie zakresu działania ich systemu. Przy sprzyjających warunkach technicznych i ekonomicznych jesteśmy w stanie zintegrować się niemal z każdym typem źródła danych dostępnym na rynku.
Oferujemy też rozwiązania hybrydowe polegające do utworzeniu niezależnego kanału sprzedaży w postaci pełnoprawnej platformy internetowej naszego autorstwa zespolonej z dedykowaną, natywną aplikacją mobilną. Wszystko zbudowane i zaprojektowane przy użyciu najnowszych rozwiązań technicznych dostępnych na rynku.
Jesteśmy w stanie rozszerzyć funkcjonalność prawie każdego systemu sklepowego o system mobilny. Nasi klienci mogą również liczyć na pełne wsparcie konsultingowe podczas projektu platformy, jak również w procesie powdrożeniowym.

Innowacyjna platforma handlowa klasy B2B umożliwiająca realizację zamówień u zweryfikowanych klientów hurtowych.

Innowacyjna platforma handlowa klasy B2B umożliwiająca realizację zamówień u zweryfikowanych klientów hurtowych (z wyłączeniem detalicznych) za pomocą tradycyjnego kanału internetowego oraz za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej przygotowanej na system iOS oraz Android.

Założenia systemu
System działa w dwóch trybach. Pierwszy - dla użytkowników niezalogowanych - jest swoistym elektronicznym katalogiem produktów oferowanych przez firmę. Użytkownicy nie mogą za jej pośrednictwem uzyskać żadnych informacji handlowych wykraczających poza tradycyjną formę katalogu produktów.
Aby móc uruchomić drugi tryb - dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników - należy być zautoryzowanym przez operatora platformy klientem firmy. Po pomyślnym zalogowaniu system z trybu katalogu produktów przełącza się w tryb platformy B2B - mobilnej hurtowni internetowej.
Na identycznych zasadach działa aplikacja mobilna. Pobrana ze sklepu Google Play lub AppStore prezentuje w formie katalogu ofertę firmy. Po zalogowaniu użytkownik uzyskuje dostęp do funkcjonalności B2B

Funkcjonalność aplikacji mobilnej.

Natywna aplikacja mobilna przygotowana na platformę Android i iOS (tylko smartfon) działająca tylko w trybie online. Aplikacja odtwarza funkcjonalność serwisu internetowego dodając jednocześnie wszelkie zalety bezpośredniego dostępu do urządzenia użytkownika.
Mobilny katalog produktów
Transakcyjny system B2B dla zautoryzowanych użytkowników
Obsługa charakterystyk produktów
Obsługa różnych wariantów opakowań tego samego produktu z różnymi stawkami za produkt
Książka adresowa użytkowników wpływa na dostępne warianty transportu - obsługa międzynarodowa
Dostęp do ofert specjalnych kierowanych do wybranych użytkowników
Powiadomienia Push

Strona internetowa ze zintegrowanym katalogiem produktów.

Serwis internetowy pełnić będzie funkcję katalogu produktów oraz platformy sprzedażowej B2B dostępnej tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Platforma sprzedażowa uaktywnia się tylko dla zalogowanych użytkowników.
Ze względu na naturę systemu i jego integrację z systemami mobilnymi graficznie zostanie opracowany z naciskiem na jak największą czytelność i szybkość działania dla kontrahentów. Zostaną wyeliminowane wszelkie zbędne dodatki mogące wpłynąć na szybkość pracy strony.
Funkcjonalność strony:
Prezentacja katalogu produktów w formie list bez paginacji (nieskończone przewijanie w dół);
Galeria zdjęć produktu;
Atrybuty produktu:
Wersja kolorystyczna produktu;
Rodzaj opakowania zbiorczego wraz z przypisaną do niego ceną;
Nazwa, krótki opis, zdjęcie wiodące;
Koszyk zakupowy wraz z procesem zakupów;
Formularz rejestracyjny dla nowych klientów;
Rejestracja zamówień (w formie zapytań ofertowych) i ich wysyłka na wskazany adres email.

System CMS i API.

System zarządzania treścią (CMS) pozwala na zarządzanie niemal każdym elementem systemu. API jest interfejsem aplikacji umożliwiającym komunikację z zewnętrznymi systemami informatycznymi, w szczególności z katalogiem produktu i aplikacjami mobilnymi.

Katalog produktów umożliwia zaawansowaną konfigurację produktu z uwzględnieniem charakterystyki naczelnej jaką jest kolor. System umożliwia niezależne konfigurowanie parametrów takich jak cena, typy opakowań zbiorczych, czy galerię zdjęć dla każdej wersji kolorystycznej.

Funkcjonalność systemu CMS:
Zarządzanie hurtownią
Zamówienia
Zarządzanie katalogiem produktów
Genrator cenników w PLN i EUR
Baza kontrahentów
Obsługa wizualnych elementów strony
Zarządzanie kategoriami produktów i artykułami
System słowników zwiększający możliwość manipulacji parametrami hurtowni

Masz pytania zadzwoń: 502 276 587 lub napisz biuro@intersid.pl

Chcesz otrzymać szczegółowe informacje o funkcjonalnościach, kosztach, bądź dowiedzieć się jak wygląda proces wdrożenia?